מעצבת פנים. מלבישה בתים.

שמי ליעד הלר, מעצבת פנים, בוגרת תואר ראשון B.Design של החוג לעיצוב פנים המכללה למנהל, והבעלים של "עיצובצ'יק" סטודיו לתכנון עיצוב והלבשת הבית.

מעצבת לאנשים כיד הדמיון , לאנשים שאוהבים סגנון נקי, לאנשים שאוהבים סגנון כפרי, לאנשים שאוהבים לשלב סגנונות ולאנשים שמעיזים ולא מפחדים מצבעים. כל אדם מהווה עולם ומלואו. לכל אחד סגנון וטעם משלו. אבל כולם חולמים ומדמיינים את הרגע שבו יכנסו לדירה ויגידו ווואווו!! 

 

הבתים שעצבתי שונים זה מזה בתוצאה הסופית, אך תמיד  יש משהו משותף: בכל בית תהיה תחושה ביתית, העיצוב ישקף את האנשים שגרים בבית והבית יראה את מה שהם אוהבים. לרוב ,הלקוחות יודעים לזהות ולבחור את הדברים שאליהם הם הכי מתחברים. בעיצוב אני סומכת על האינטואיציות שלי, ומתעקשת שהלקוחות שלי יסמכו על שלהם ויסמכו עלי במהלך התהליך.  

אני שמה דגש לא רק על עיצוב הבית , אלא על פרקטיות מקסימלית של התהליך והתוצאה, והכל במסגרות מוגדרות מראש של תקציב ולוח זמנים.

בבית החדש שלכם לכל חפץ יהיה מקום ידוע וזמין, שיאפשר לו להשתלב בהרמוניה עם הסביבה. 

 

אני אלווה אתכם בכל שלב, החל מהצעד הראשון, גיבוש קונספט, תכנון החלל, שרטוט תכניות עבודה לקבלן, סטיילינג והלבשת הבית!

 

צרו איתי קשר לקביעת פגישה ראשונה, ונתחיל לעצב ביחד את הבית החדש שלכם בהנאה רבה!

"בחיים לא זכיתי בשום הגרלה. להפתעתי זכיתי בהגרלה של יום עיצובצ'יק עם ליעד. אחרי יום שלם יחד, אין מספיק מילים בשביל להודות ולתאר את החוויה המדהימה שעברתי עם ליעד. מי היה מאמין שאפשר בשמונה שעות להספיק כל כך הרבה וליהנות. זכיתי להכיר אישה מקסימה ומעצבת מוכשרת והיה לי כיף!"