הבית של מירב ותומר

מירב ותומר הם זוג הורים עם שני ילדים קטנים ושני כלבים, שניהם עובדים בתחום ההייטק בחברות שונות. הדירה שלהם ממוקמת בקריית אונו, גודלה 110 מ"ר, 4 חדרים, בניין חדש יחסית בין 8 שנים. הבית לפני שיפוץ היה לפי סטנדרט של הקבלן והיו הרבה דברים שהלקוחות השקיעו בעת קניית הדירה כמו הריצוף, אסלות תלויות, והמטבח ושם עצרנו. הבית היה חסר אופי והיה דרוש עיצוב. פה אני נכנסתי לתמונה.

 

הבית היה ערום לחלוטין, הדרישה הייתה להכניס חיים ואופי לדירה שישקף את הטעם העיצובי של הדיירים, פינת עבודה בסלון, כל הריהוט של החלל המרכזי הוחלף בחדש, כל קיר קיבל התייחסות וטיפול. בחרנו סגנון עיצובי, עשינו רשימת קניות לפי תקציב ויצאנו לדרך. החלום היה בית שבו הרהיטים מתחברים אחד עם השני ומשדרים קו עיצובי אחיד, שיהיה ללקוחות את כל מה שהם צריכים מבחינה פונקציונלי ושיראה יפה ביחד.

הדבר הראשון שבחרנו לעשות הוא להוריד את החיפוי שיש שהיה במטבח ולהחליף אותו באריחים שיכניסו אופי ועניין למטבח. הוספנו שני נקודות תאורה מעל הדלפק וידענו שנבחר גופים עם צבע שיוסיפו חיים חדשים למטבח. לא שברנו קירות אבל כל קיר קיבל טיפול. החלטנו איזה קירות נצבע, איפה נשים טפט, העמדה נכונה של ריהוט, סגנון של תאורה, חשבנו על הפרטים הכי קטנים. מבחירת הריהוט עד הפריטים העיצובים הקטנים שהוזמנו מחו"ל ופוזרו בחלל.

  

קיר טפט -קיר מרכזי - ישר שראיתי את הקיר הזה ידעתי שהוא יהווה עניין לבית ויהיה מוקד מרכזי. רצינו טפט בגוון צהוב מיוחד, ראינו בפינטרסט תמונה ששימשה אותנו כהשראה אבל לא מצאנו את הטפט אחד לאחד הכל היה ליד ולאחר חיפושים רבים הלקוחה מצאה את הטפט בלונדון והוא הוזמן משם הישר לפה. הוספנו מראה וקונסולה שמתכתבת נהדר עם שאר הריהוט של הבית והקיר הזה הוא הפינה האהובה עליי בבית. 

התהליך עם הלקוחות היה מהנה במיוחד! מתחילת הדרך הם סמכו עלי ונתנו לי להוביל ולכן היה לנו מאוד קל בבחירה של הריהוט לבית ובימי קניות. מראש עשיתי כמה אופציות ללוח השראה וידענו לקראת איזה סגנון אנחנו הולכים ומה הולכת להיות התוצאה הסופית. בסופו של התהליך התוצאה הסופית הייתה מעבר למצופה ואפשר להגיד שזה אחד הפרויקטים האהובים עלי מבחירת צבעים, סגנון וביצוע. ירדנו עד לפרטים הכי קטנים שלא כל הלקוחות מקדישים לזה תשומת לב ולהם היה חשוב והקדישו זמן רב בחיפושים אחר הפריטים המשלימים שבסופו של דבר יוצרים ומשפיעים על התוצאה הסופית ולכן התוצאה מדברת בעד עצמה.

אני תמיד בעד להוסיף צבעוניות לבית ולא לפחד מצבעים. בהתחלה היה חששות לגבי בחירת הגוון של הסלון אבל אחרי הביצוע הלקוחה התרגלה ואהבה את הקיר למרות החששות מהגוון.

16
5
9
10
48
30
12