הבית של מוטי וחנה

הבית עוצב בסגנון מודרני המשלב אלמנטים המשדרים יוקרה לצד נוחות וחמימות. השילוב של עץ ומתכת יוצרים את הקסם הייחודי של הבית.

בית פרטי הבנוי בשלושה מפלסים המתפרסים על 240 מ"ר ושטח גינה 220 מ"ר.

 

הדיירים: זוג בגיל העמידה עם רוח צעירה מהמגזר הדתי לאומי  העובדים בתחום החינוך. בבית מתגורר מתבגר.

 

הקונספט העיצובי:

לזוג היה חשוב שכל באי הבית ירגישו נוחות וחמימות לכן לאורך כל שלבי הבנייה הושם דגש רב על הבנייה פונקציונאלית המשמשת אותם באופן נוח וזמין לצד תחושה של יוקרה ואלגנטיות. בנוסף היה חשוב להם להשאיר את החלל הציבורי פתוח על מנת לאפשר לבני הבית לשמור על קשר עין, ומאידך כל פינה קיבלה את הייחודיות שלה ע"י שימוש בחומרים שונים תוך שמירה על סגנון אחיד היוצר זרימה טבעית בין החללי על מנת לאפשר תחושת חמימות השתמשה המעצבת בצבעים חמים כדוגמת החרדל במטבח , ירקרק  ופרחוני בסלון ושימוש באבנים כחיפוי בגוונים חום אפור. הלקוח ביקש תחושה של מרחב פתוח וגדול , על מנת להגשים זאת, השתמשה באריחים בגוון אפור בגודל 60/120 הפרוסים לרוחב  ולאורך כל הקומה   התחתונה. הלבנים המחפים את הקירות בחלל המרכזי יוצרים תחושה של נינוחות וחום שבעלי הבית חפצו. השימוש בעץ ומתכת הם מוטיב חוזר בבית המתכתב עם המטבח והסלון.

 

מטבח: לבן מבריק עם ידיות אינטגרליות בקו אחיד. המטבח עוצב בקווים מודרניים נקיים בצבע לבן  עם נגיעות של אפור. האי שנבנה במטבח נבנה מעץ אורן על מנת ליצור תחושת חמימות ורכות. הצבע החרדל שנבחר לחיפוי המטבח מעניק לחלל תחושת חיות ושמחה.

_MGL4870
_MGL5019
_MGL5064
_MGL5045
_MGL5054