הבית של חן ואשי

היא: "אני חשבתי על מטבח לבן. ידיות אינטגרליות".
אני: "מטבח לבן!?!? אני דווקא חשבתי על צבע מעניין שיכול להשתלב מקסים עם הריצוף האפור שבחרנו".
היא: "על איזה צבע כבר חשבת?"
אני: "תכלת"!!
היא: "לא נראה לי... זה יותר מידי להעז ואם נרצה למכור את הבית? זה יהיה בעייתי כי זה עניין של טעם".
אני: (שולפת מיד תמונות של מטבחים בגוון הזה כדי להראות לה את הפוטנציאל).
היא: "יפה... אני צריכה לחשוב על זה".
אני: "בסופו של דבר את גרה בבית, מה שתחליטי לנכון אני איתך".
היא: "טוב... אחרי הרבה התלבטויות החלטתי שאני הולכת על לבן".
אני: "סבבה, אני איתך".

 

לאחר שבוע
היא: "תקשיבי הסתכלתי והסתכלתי על תמונות של מטבחים לבנים ופשוט נמאס לי כבר לראות אותם!! נלך על תכלת! וזה רק בגלל שאני סומכת עלייך".
אני: "יש!!! הולך לצאת לך מטבח מושלם!! סמכי עליי."


יום ההתקנה הגיע, ההתרגשות הייתה בשיאה! שנינו נדהמנו מהצבע שיצא וכל מי שנכנס לא הפסיק להגיד לנו עד כמה הצבע של המטבח מושלם!! 
מסקנה - אל תפחדו להתנסות בדברים חדשים, צבעים חדשים, להיות קצת שונה מהאחר ולא ללכת רק אחרי העדר, מבטיחה לכם שאז אתם תגלו עולם אחר.

 

חן ואשי הם זוג צעיר שרכשו את הדירה הראשונה שלהם, דירת קבלן בשלב הבנייה. תהליך העבודה מתחיל ישר לאחר קבלת תכניות ראשוניות מהקבלן. עוברים על התכנית ומתאימים אותה לצורכי הלקוח. התכנון כולל: תכנית חשמל, אינסטלציה, תאורה, גבס, פריסות לחדרי רחצה, תכנון מטבח שנעשה בהתאם לצורכי הלקוח. בשלב יותר מתקדם ליווי לספקים השונים לצורך בחירת אריחים לבית ולחדרי הרחצה. השלב הסופי מתבצע בכניסה לבית והוא השלב הכי מהנה - הלבשת הבית-הום סטיילינג, הכולל העמדת ריהוט בחלל, ליווי לספקים השונים לבחירת ריהוט, התאמת צבעים וטקסטורות בחללים השונים וכמובן השלמת המראה הסופי של הבית עם מגוון פריטים ואקססוריס שמוסיפים עניין וייחודיות לבית. התקציב לא היה גדול ואיתו היינו צריכים להתמודד. אחד מהדברים שנאלצתי להתמודד איתם, היא הספה הפינתית האדומה שהגיעה מהדירה הקודמת ולא הייתה ניתנת להחלפה עקב שיקולי תקציב (ריפוד של הספה יוצא כמו לקנות חדשה אז הסתפקנו רק בלרפד את הכריות מחדש).

אודה שכשראיתי את הספה האדומה לא ידעתי איך אוכל לשלב אותה בעיצוב ופחדתי שהיא תגביל אותי מבחינת הצבעים. אבל עם הזמן למדתי להתמודד איתה ואפילו עכשיו, במבט לאחור, אני יכולה לומר שהיא מוסיפה חן לדירה ונותנת טאצ' עיצובי. כמו שאומרים מלימון ניתן לעשות לימונדה, מהספה האדומה הוצאנו את הלימונדה.

 

מה עשינו? ליוויתי את הלקוחות משלב התוכניות להגשה לקבלן. תכנית חשמל, ריצוף, פריסות לחדרי רחצה ותכנית מטבח. עיצבנו מטבח לא סטנדרטי בגוון תכלת, שילבנו כיסאות בר צהובים ומדליקים ובחרנו גופי תאורה לחלל המרכזי. בסלון ניתן לראות את האדום מופיע בנגיעה בתאורה ובמטבח הגופים הצהובים מתכתבים עם הכיסאות בר הצהובים. כמו כן תכננו נגרות בהתאם לצרכים ולתקציב שלנו: מזנון, קונסולה, שולחן סלון, פינת עבודה ועוד. לסיום דאגנו לשטיחים ולפריטים משלימים שמוסיף עניין לבית.

 

התוצאה לפניכם.

סטיילינג
סטיילינג
סטיילינג
סטיילינג
עיצוב פנים
עיצוב פנים
עיצוב פנים
עיצוב פנים
עיצוב פנים
מעצבת פנים
מעצבת פנים
מעצבת פנים
מעצבת פנים
מעצבת פנים
מעצבת פנים
הום סטיילינג
הום סטיילינג
הום סטיילינג
הום סטיילינג
הום סטיילינג
עיצוב הבית
עיצוב הבית
עיצוב הבית
עיצוב הבית
עיצוב הבית
עיצוב הבית
עיצוב הבית
הום סטיילינג