ירוק זה השחור החדש


חברת הצבעים הבינלאומית פנטון, בחרה השנה בצבע הירוק-צהוב לשנת 2017, כצבע שצפוי לכבוש את עולם העיצוב. זה אך טבעי שנתחיל לראות את הנוכחות של צבעים אלה בבתינו במהלך השנה הקרובה. במלא הצניעות שמחה לומר: אמרתי את זה קודם.

הצבע ירוק-צהוב צפוי להכניס את הטבע לכל פינה בבית השנה. מדובר בגוון ירוק תפוחי - Greenery ומספרו המדויק במניפת הצבעים 15-034. הוא משלב בתוכו צהבהבות שגורמת לו להיראות כמו ירק טרי ובעיקר מואר, וכך גם להעניק תמסורת טובה של צבע לכל הנמצא בסמוך לו.

בעיצוב הבית אנחנו נוהגים ללכת על בטוח ומשתמשים בעיקר בצבעים מוכרים ובטוחים כמו שחור, לבן, שמנת ואפור. זה בסדר, אבל מה רע בקצת תעוזה? ניתן להעז ולהשתמש בצבעים שמחים כמו אדום, צהוב, סגול, כתום וירוק ולהוסיף שמחת חיים בפרטים שונים בבית.

בחירת צבע דומיננטי במהלך עיצוב הבית

אם אתם מתקשים להוסיף צבע דומיננטי בחלל, ניתן להשתמש בו בנגיעות קטנות, לדוגמא – בכריות נוי בסלון, ריפוד לכיסאות בפינת האוכל, אביזרי מטבח, שטיחים ועוד. אני אישית נוטה להעז וכך פגשתי לראשונה את הצבע ירוק פיסטוק ופשוט התאהבתי. זה התחיל כשרציתי לשדרג את המראה של המטבח ובחרתי לעשות זאת דרך כסאות הבר. הייתי צריכה לקחת בחשבון שאני צריכה לבחור צבע שיתאים לעץ אפריקאי המשמש כשולחן בר, ושהצבע שאבחר לא יהיה יותר מידי דומיננטי, מכיוון שדלתות המטבח מחופות בטקסטורה בהירה של עץ ובנוסף יש קלפה בצבע שמפניה. לאחר התלבטויות אם ללכת על בטוח ולבחור כיסאות מעץ ולסגור את הסיפור, העדפתי להעז ולהוסיף צבע והיה ברור לי שהירוק פיסטוק הכי יתאים וכך התחלתי את המסע לאתר את הכיסא המושלם. התחלתי בסיור במגוון רשתות מובילות אבל מהר מאוד הבנתי כי את הצבע צריך לבחור בקפידה. וכך הגעתי לרחוב הרצל בתל אביב. לאחר הסתובבויות נמצאה החנות המתאימה ובה בחרתי בקפידה, מפלטת טמבור, את הצבע האהוב והנה לכם התוצאה.


עיצוב פנים

סלון בעל מראה מודרני, נוטה להיות קלאסי ולא מקושקש ובולט בו השימוש בצבעים סולידיים. בסלון הזה החלטתי לגוון ולשלב בין השניים, הוספתי שתי כורסאות עם צבע שונה המחיות את האווירה.

צבע מוסיף המון ויכול לחולל פלאים גם אם זאת סתם ספה פשוטה, ושטיח מתאים ישלים לנו את המראה. כריות נוי תמיד משדרגות ומשלימות לנו את האווירה, כאן ניתן לראות שימוש בכריות בצבע ירוק, צהוב ושמנת שמשתלבות עם התמונות מאחור ועם כיסאות הפיסטוק ברקע.

וכמו שכבר אמרתי לכם, אני כבר התאהבתי בירוק פיסטוק ואני מגדירה אותו כשחור החדש. הנה לכם מבחר פריטים שניתן להוסיף בכל פינה בבית ולהעניק לו חיות.
עיצוב מטבח


עיצוב פנים

#שימושבצבעים #עיצובחדרים #כלהתגיות #הוםסטיילינג #הלבשתהבית

פוסטים אחרונים

הצג הכול
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon
עקבו אחרי
חיפוש פוסטים באמצעות מילות מפתח
No tags yet.
פוסטים אחרונים
ארכיון